Válj Chat Operátorrá már ma!

Csak pár percre vagy attól a lehetőségtől, hogy chat operátorként dolgozz és átlagosan 300 eurot keress hetente! Nyerd vissza a függetlenségedet már ma és kezdj el dolgozni, amikor csak szeretnél.

A chat operátoraink tapasztalatai

“Az volt a legjobb döntés az életemben, hogy chat operátorrá váltam. Megadta nekem a szabadságot, hogy akkor és onnét dolgozzak, ahol és amikor nekem jó és én határozom meg a saját fizetésemet!”

— Kovács Zsófia, hivatásos Chat Operátor

A feladataid

Csak pár percre vagy attól a lehetőségtől, hogy chat operátorként dolgozz és átlagosan 300 eurot keress hetente! Nyerd vissza a függetlenségedet már ma és kezdj el dolgozni, amikor csak szeretnél. A jelentkezés csupán néhány percet vesz igénybe és nekünk folyamatosan szükségünk van chat operátorokra a csapatunkba.

Chat operátorként olyan üzenetekre kell válaszolni, amik a fantáziádra lesznek bízva. Képesnek kell lenned mindenféle témára reagálni. Különböző szerepeket fogsz kapni az ügyfél kívánságának megfelelően.

Néhány ügyfelünk csupán a mindennapi életéről szeretne mesélni valakinek. Kis beszélgetés a munkáról, kultúráról, időjárásról, kapcsolatokról. A te személyazonosságod titikos marad az ügyfelek számára, mivel egy olyan valaki leszel, akinek az ügyfél feltételez.

Dolgozz bármikor, bárhol és amennyit csak akarsz
Nincs szükség végzettségre
100% névtelenség
Csak chat! Se hívás, se videó
A támogatók, mentorok 24/7 elérhetőek

A jelentkezési lap

Jelentkezz azonnal és 48 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot. A HR-es munkatársunk minden kérdésedre válaszol.

    Felkészítés

    Egy Skype-chaten keresztül bemutatjuk neked a felületet és felkészítünk téged a független munkavégzésre.

    Chat

    A felkészítés után készen fogsz állni a munkára. A mi felületünk mindig elérhető és a támogató csapatunk a rendelkezésedre áll.

    A chat operátorrá válás követelményei

    Ahhoz, hogy operátorrá válj, kitűnő magyar íráskészség szükséges. 18 évesnél idősebbnek kell lenned, amit a személyi igazolványoddal tudsz igazolni. El kell fogadnod az adatvédelni nyilatkozatunkat, mert az ügyfelek személyes adataival dolgozunk.

    Nem biztosítunk eszközöket, ezért a saját eszközeidet kell használnod. A felkészítés után legalább 200 üzenetet kell küldened hetente. Ez szükséges ahhoz, hogy aktív maradj. Ezt a mennyiséget nem nehéz elérni, így ez nem lesz probléma.

    Mi történik a regisztráció után?

    Dolgozz bármikor, bárhol és amennyit csak akarsz! Nincs szükség végzettségre, 100% névtelenség, Csak chat! Se hívás, se videó.

    A jelentkezésedet 48 órán belül elbíráljuk.

    Felkészítés

    A felkészítést mi biztonsítjuk.

    Chat

    Kezdhetsz dolgozni!

    Miért éri meg neked

    Attól függően, hogy mennyi időt és energiát fordítasz rá, egy átlagos operátor 200-400 eurót keres meg hetente. Ez lehet több is, ha hajlandó vagy még többet dolgozni. Bónuszokat is biztosítunk, ha sokat írsz és, ha hétvégente és ünnepnapokon is dolgozol. A legtapasztaltabb operátoraink elérhetik akár a 4000 eurót is havonta!

    Hetente lesznek a kifizetések. 50 euró a minimum összeg, amit el kell érni, ezt aztán nemzetközi átutalással, vagy a bitsafe-rendszeren keresztül kapod meg.

    Készen állsz, hogy Chat Operátorrá válj?

    Onlineallas.com by
    Zagonda Digital

    OMC Chambers, Wickhams Cay I, Road Town, Tortola, VG1110 British Virgin Islands