Válj Chat Operátorrá már ma!

Csak pár percre vagy attól a lehetőségtől, hogy chat operátorként dolgozz és átlagosan 300 eurot keress hetente! Nyerd vissza a függetlenségedet már ma és kezdj el dolgozni, amikor csak szeretnél.

A chat operátoraink tapasztalatai

“Az volt a legjobb döntés az életemben, hogy chat operátorrá váltam. Megadta nekem a szabadságot, hogy akkor és onnét dolgozzak, ahol és amikor nekem jó és én határozom meg a saját fizetésemet!”

— Kovács Zsófia, hivatásos Chat Operátor

A feladataid

Csak pár percre vagy attól a lehetőségtől, hogy chat operátorként dolgozz és átlagosan 300 eurot keress hetente! Nyerd vissza a függetlenségedet már ma és kezdj el dolgozni, amikor csak szeretnél. A jelentkezés csupán néhány percet vesz igénybe és nekünk folyamatosan szükségünk van chat operátorokra a csapatunkba.

Chat operátorként olyan üzenetekre kell válaszolni, amik a fantáziádra lesznek bízva. Képesnek kell lenned mindenféle témára reagálni. Különböző szerepeket fogsz kapni az ügyfél kívánságának megfelelően.

Néhány ügyfelünk csupán a mindennapi életéről szeretne mesélni valakinek. Kis beszélgetés a munkáról, kultúráról, időjárásról, kapcsolatokról. A te személyazonosságod titikos marad az ügyfelek számára, mivel egy olyan valaki leszel, akinek az ügyfél feltételez.

✔ Dolgozz bármikor, bárhol és amennyit csak akarsz
✔ Nincs szükség végzettségre
✔ 100% névtelenség
✔ Csak chat! Se hívás, se videó
✔ A támogatók, mentorok 24/7 elérhetőek

A jelentkezési lap

Jelentkezz azonnal és 48 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot. A HR-es munkatársunk minden kérdésedre válaszol.

AMT_fluent_form

Felkészítés

Egy Skype-chaten keresztül bemutatjuk neked a felületet és felkészítünk téged a független munkavégzésre.

Chat

A felkészítés után készen fogsz állni a munkára. A mi felületünk mindig elérhető és a támogató csapatunk a rendelkezésedre áll.

Érvényes személyazonosító igazolványra van szükség

A pályázati eljárás fontos része a személyazonosító igazolvány ellenőrzése. Miért kérjük el a személyazonosító igazolványát? Amikor megpályázik egy állást a vállalatunknál, ellenőriznünk kell, hogy Ön valóban az a személy, akinek mondja magát. Három fő okból tesszük ezt:

✔ Annak ellenőrzéséhez, hogy elég idős-e ahhoz, hogy nekünk dolgozzon (elmúlt 18 éves)
✔ A csalások megelőzésének érdekében
✔ A személyazonosságának igazolására, hogy a kifizetések a megfelelő személyhez jussanak el

A személyazonosító igazolvány ellenőrzését egy külső szolgáltató igénybevételével végezzük. Amint mindent megfelelően leellenőriztek és átvizsgáltak, engedélyezni fogjuk, hogy pályázatát beadja. A folyamat zökkenőmentességének biztosításához kérjük, úgy regisztrálja a nevét, ahogy az a személyazonosító igazolványán szerepel.

Jelentkezést megelőző tudnivalók:

Kiválóan kell tudnia magyarul

Mivel magyar anyanyelvűekkel fog írásban kommunikálni, ezért elengedhetetlen a magyar nyelv kiváló írásbeli ismerete. A pályázati folyamat részeként el kell majd végeznie egy alapvető tesztet a magyar nyelvi ismereteinek ellenőrzésére.

Szüksége lesz egy számítógépre vagy egy laptopra

Szüksége lesz egy számítógép vagy egy laptop hozzáférésre, hogy ténylegesen chat operátorként dolgozhasson. Egy egyszerűbb készülék is megfelel, valamint nem lesz szüksége kamerára.

Nincs szükség korábbi tapasztalatra

Mindenre meg fogjuk tanítani, amire szüksége lesz, és amíg dolgozik, a segítő csapatunk a nap 24 órájában, a hét minden napján rendelkezésére áll.

18. életévét már betöltötte

Kiskorúak nem dolgozhatnak a chat felületen. A pályázati folyamat részeként be kell majd bizonyítania életkorát.

Stabil internetkapcsolatra lesz szükség

A munka egésze online történik, az interneten keresztül. Minél stabilabb az internetkapcsolata, annál jobban fogja élvezni munkáját chat operátorként.

Szabadúszóként fog dolgozni

Chat ügynökként magánvállalkozói státusza lesz. Segíteni fogunk annak beállításában, hogy hogyan kapja meg a munkájáért a fizetését. A kifizetés hetente történik, egy híres, online pénzforgalmi szolgáltatón keresztül.

Az introvertált emberek számára is jó lehet az otthonról végezhető munka

A chat operátorrá válás követelményei

Ahhoz, hogy operátorrá válj, kitűnő magyar íráskészség szükséges. 18 évesnél idősebbnek kell lenned, amit a személyi igazolványoddal tudsz igazolni. El kell fogadnod az adatvédelni nyilatkozatunkat, mert az ügyfelek személyes adataival dolgozunk.

Nem biztosítunk eszközöket, ezért a saját eszközeidet kell használnod. A felkészítés után legalább 200 üzenetet kell küldened hetente. Ez szükséges ahhoz, hogy aktív maradj. Ezt a mennyiséget nem nehéz elérni, így ez nem lesz probléma.

Mi történik a regisztráció után?

Dolgozz bármikor, bárhol és amennyit csak akarsz! Nincs szükség végzettségre, 100% névtelenség, Csak chat! Se hívás, se videó.

A jelentkezésedet 48 órán belül elbíráljuk.

Felkészítés

A felkészítést mi biztonsítjuk.

Chat

Kezdhetsz dolgozni!

Otthonról végezhető munkák diákoknak

Miért éri meg neked

Attól függően, hogy mennyi időt és energiát fordítasz rá, egy átlagos operátor 200-400 eurót keres meg hetente. Ez lehet több is, ha hajlandó vagy még többet dolgozni. Bónuszokat is biztosítunk, ha sokat írsz és, ha hétvégente és ünnepnapokon is dolgozol. A legtapasztaltabb operátoraink elérhetik akár a 4000 eurót is havonta!

Hetente lesznek a kifizetések. 50 euró a minimum összeg, amit el kell érni, ezt aztán nemzetközi átutalással, vagy a bitsafe-rendszeren keresztül kapod meg.

Készen állsz, hogy Chat Operátorrá válj?